Petiční místa 


Nové petiční místo, kde lze podepsat petici proti ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy se nachází na adrese: poštovní a novinový stánek Emka, Bukovecká 106, 739 91 Jablunkov. Na místě můžete obdržet informační letáky, týkající se ohrožení spojená s tzv. Istanbulskou úmluvou a její ratifikací.

Petici proti ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy lze podepsat v kostelích Římskokatolické církve, farnost: Horní Lomná, Mosty u Jablunkova, Jablunkov, Vendryně, Třinec, Český Těšín, Karviná, Hnojník a mnoho další farnosti v České Republice.

2.8.2018  ve čtvrtek na nádvoří kláštera sester Alžbětinek v Jablunkově, v den františkánského svátku Porciunkule, bude opět možnost podepsat petiční archy proti ratifikaci Istanbulské úmluvy. Tímto zveme všechny občany k navštívení petičního místa, zde budou dostupné informační materiály a brožurky na téma Gender.

Děkujeme


Zveme všechny občany k navštívení prvního petičního místa, které se bude nacházet u kostela Božího Těla v Jablunkově, dne 15.7.2018 , mezi 9 - 16 hodin.  Podpořte nás i petici svým podpisem, pozvěte rovněž své další členy rodiny, známe a přátele. Je potřeba nasbírat maximální počet podpisů a tím podpořit organizátory petice a jejich snahu.

Na místě bude petice proti ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy a petice na podporu manželství.  

Děkujeme.